Chat Sohbet Odaları

Binlerce insanın bir araya geldiği sohbet odalarında sizde yerinizi alın.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Chat Muhabbet Siteleri Görüntülü Chat


Chat Muhabbet Siteleri

Yürürken Edilen Sohbetin Güzelliği

Her gün bir çok farklı ortamda yabancılarla ve sevdiklerimizle sohbet ediyoruz. Sohbet ederken meydana getirilen eylemler ise değişkenlik gösterebiliyor. Kimi vakit bir kafede sohbet ederken kimi süre dışarıda yürürken söyleşi edebiliyoruz. Her durumda edilen sohbetin verdiği keyif söyleşi arkadaşınızla ilgili olsa da yürürken edilen sohbetin güzelliğine de değinmek gerekiyor. Bunda çoğu süre yürüdüğümüz yer etkili olsa da kimi zaman sadece yürürken sohbet etmek eylemi tek başına yeterli olabiliyor.

Deniz Kenarında Yürürken sohbet Etmek

kabul etmek gerekir ki deniz kenarında yürürken edilen sohbetin güzelliği diğer yerlerde meydana getirilen sohbetlerle kıyaslandığında bir başka oluyor. Masmavi denizin kenarında yavaş adımlarla yürürken, bir taraftan sohbet edip, bir taraftan denizin eşi olmayan kokusunu içine çekmek gerçekten sohbet standardını artırıyor denilebilir. Belki de deniz kokusu insan zihninin daha farklı çalışmasını ve daha üretken olmasını sağlarken, uçsuz bucaksız deniz manzarası da insanın ufkunun daha çok genişlemesine niçin oluyordur. Nedenini bilemiyor olsak da güzel bir sohbete ihtiyaç duyduğunuz arkadaşınıza “Yürü, deniz kenarına gidelim. Hadi!” demekten çekinmeyin.

Doğada Yürürken sohbet Etmek

Deniz kenarında olmak benzer biçimde doğada olmak da insanları ve insanoğlunun birbirleriyle kurdukları ilişkiyi olumlu anlamda etkileyen bir konum. Güzel sohbetlerin büyük çoğunluğu doğada yürürken meydana getirilen sohbetlerdir. Bir ihtimal bu durum insan oğlun doğadayken özlerine daha çok dönmelerinden ve kendilerini evde hissetmelerinden kaynaklanıyordur. Tıpkı deniz kenarında yürürken söyleşi etmek benzer biçimde, nedeni ne olursa olsun insana ve insan ilişkilerine iyi geldiği kesin. En kısa zamanda sevdiklerinizi alıp doğaya çıkın ve keyifli sohbetlerin keyfini çıkartın.

Sohbetler sırasında Kullanılan En İyi Tavırlar

insanın gündelik yaşantısının en olmazsa olmaz unsuru şüphesiz sohbettir. çoğu zaman basite indirgenen bu bildirişim yöntemi, zannedildiğinin aksine çok karışık bir yapıya sahip olmakla beraber, göründüğünden de karmaşıktır. Çünkü bu insani eğilimin temelinde hem psikolojik aynı zamanda felsefi zemine dayanan bir takım unsurlar yatmaktadır. En sonucunda insan, bildirişim kurmakla yükümlü bir canlıdır ve bunun için çağlar boyunca değişik yöntemler denemiş, sonra bu yöntemler kendi içinde başka biçimlerde vuku bulmuştur.


Yazar: admin

Görüntüleme: 724 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 09 Ocak 2021

2 Yorumlar
Ahmet

Her gün her şekilde ve her yerde sohbet edebilmek cok güzel bir sey. hic bir zaman sohbetten mahrum kamiyorsunuz. Bir cafede arkadasinizi beklerken yada otobuste gideceginiz yere giderken tek bir telefon ile dünya kadar kişi ile sohbet edebilmek güzel bir şey. Zamanda hızlı ve eğlenceli geciyor.


Tuncay

ur> cebimde sakladim [00:06] m3 yooo cennet mahallesindeki pembe gibi [00:07] .çekirdek kanal [00:07] cit cit cit puuuerrr [00:07] ZEYNQU ona benzetmisdim zaten sizi [00:07] :d [00:07] .çekirdek kanala [00:07] suleyman nerden [00:07] m3 :D [00:07] allah bilir onun kadar da güzelsinizdir ZEYNQU :D [00:07] yanindan gecmeyiz amaa neyse [00:07] yok daha neler [00:07] :D [00:07] o kadar olamaz ya [00:07] .D [00:07] guzellik gorecelidir :D [00:07] himm [00:08] Ibrahim23_ izmir sen nerden [00:08] benim bildigim güzellik esmer ince ve güzel olani [00:08] :d [00:08] elazig [00:08] M3 zeynoma degil ötekilere dee bromm dur daaa=D=D=D=D [00:08] Nur neyi [00:08] ZEYNQU güzelmi yoksa [00:08] allah gonlunr gore 100 kilo esmer versin [00:08] :D [00:08] brom o olmaz o can =D [00:08] Memnun oldum Ibrahim23_ [00:08] tabikide güzel o [00:08] bende suleyman [00:08] nur mm cansın :* [00:09] o can ben canan miyim [00:09] olsun diye demedim ki zaten yahu [00:09] yapmayin [00:09] :D [00:09] sohbet amac [00:09] ben guzele guzel demem guzel benim olmayinca [00:09] Tabiki sohbet [00:09] ;) [00:09] tabiki=D


Cevap bırakın

KacakSohbet.Org itibari ile güncellenmiştir.

Kameralı Sohbet Odaları

,

webcam sohbet

,

Görüntülü Sohbet

,

Mnogo Sohbet

,

Omegla Sohbet

,

Chatrulet Sohbet

,

Kızlarla Sohbet

,

Online Sohbet

,

Üyeliksiz Sohbet

,

Kolay Sohbet

,

Bedava Sohbet