Chat Sohbet Odaları

Binlerce insanın bir araya geldiği sohbet odalarında sizde yerinizi alın.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Chat Siteleri | Görüntülü Chat


Sohbet Chat Siteleri

Türkiye de yazılı ve Java destekli artık Mobil Cep Telefon uygulamaları sayesin de artık daha kolay bir
şekil de erişim yapılmaktadır. Türkiye’nin online bedava sohbet odaları sitesi olarak sizlere bedava hizmet vermekteyiz.

Son zaman da sayıları hızla artan hemen hemen her gün yeni bir sitenin açıldığı günümüz de artık İnsanlar sanal ortamlarda kaliteli ve kalitesiz faydalı eğlence mekanları aramakta. KacakSohbet.ORG sitemiz yaklaşık 15 Yıl kesintisiz ve eksiksiz bir şekil de sizlere kaliteli ve seviyeli bir ortamda bugüne dek sizlere en iyi şekil de bedava sohbet etmenizi sağlamaktadır. Google arama motoru üzerin de sizler de sitemize kolay bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Mobil sohbet sayfamız üzerin de sizler de artık nere de olursanız olun, artık cep Telefon uygulamaları üzerin den sizler de kolay bir şekil de üyeliksiz ve ücretsiz sohbet sayfamıza bağlanabilirsiniz. Sohbet chat üzerine kurulmuş Türkiye de bir çok arkadaşlık sanal muhabbet siteleri bulunmaktadır. Artık Google arama motoru üzerin de sağlıklı bir şekil de ziyaretçi ve kullanıcıya iyi bir şekil de sağlıklı bir nezih ortamda en faydalı ve iyi siteler her zaman daha favori olarak görülmektedir. Bizlerin sizlere sunmuş olduğumuz muhabbet kanallarımızda sizler de kendinize yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Öncelikle sohbet ve chat nedir hakkında biraz sizlere ön bilgiler sunmak istiyoruz.

Sohbet chat nedir?

Sohbet ve chat tamamen farklı Ülke ve Şehirler de yaşayan hiç birbirini bilmeden görmeden tanımayan İnsanların, yada İş yeri, Ev, Okul, ortak çalışma alanlarda daha yakın insanların kendi aralarında muhabbet ettikleri bir arkadaşlık Sevgi saygı Portal ortamıdır. Burada insanlar birbirleriyle Bilgi ve paylaşımı yaptıkları, Google arama motoru üzerin de kullanıcılarına üyeliksiz bedava sohbet hizmeti sağlayan belli başlı en Temiz ve kaliteli sohbet siteleridir. Bu sitelere sizler de kendinize ait bir takma isim nick (rumuz) alarak doğrudan ana sayfa üzerin de bulunan sohbet giriş butonuna tıklayarak sizler de kolay bir şekil de sohbet kanallarına bağlanabilirsiniz.

Türkiye’nin en kaliteli ve yazılı sohbet siteleri olarak son zaman da bedava sohbet ve chat hizmeti veren belli başlı bir kaç İRCD sunucu dışında pek kaliteli hizmet veren sitelere rastlamak artık günümüz de çok zor. Türkiye’nin en iyi sanal arkadaşlık siteleri üzerine hizmet veren diğer İRCD sunucular olarak sizlere örnek vermek gerekirse sırası ile aşağıdaki liste tablosunda sizler de bu sunuculara ve weblere giriş yaparak sunucu hakkında daha geniş Bilgi sahibi olabilirsiniz.

1- KacakSohbet.ORG Kullanıcılarına üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de seviyeli bir ortam da huzurlu ve güvenli bir sohbet hizmeti sunan bedava bay ve bayan arkadaşlık tanışma sitesidir.

2- KacakSohbet.ORG – Kullanıcılarına hem Google üzerinde bedava TRChat hizmeti sunan Gurbetci Avrupa yabancı ülkeler de bulunan İnsanlara hem Türkiye geneli hem Avrupa üzerin de hizmet sunan bedava sohbet chat odaları sitesidir.
sohbet
3- KacakSohbet.ORG Online chat ve sohbet edebileceğiniz en iyi arkadaşlık sitesidir.
chat sohbet
sohbet
https://www.kacaksohbet.org www.kacaksohbet.org

4- KacakSohbet.ORG Tamamen Şiir, eğlence, oyun kanalları ve bulmaca soru cevap ve radyo muzik gibi keyifli hizmetler sunan diğer üyeliksiz ve ücretsiz en iyi sohbet chat siteler den bir tanesidir.

5- KacakSohbet.ORG Türkiye’nin en seviyeli ve eğlence mekanı olarak bilinmekte, ve sizlere bu doğrultuda hizmet vermektedir.

Yukarıdaki farklı platrofmlar üzerine kurulmuş tamamen Google üzerin de gelen ziyaretçi ve kullanıcılarına mobil destekli hizmet sunan Türkiye’nin en iyi arkadaşlık ve eğlence sitelerin den bir kaç tanesidir. Sizler de bu sitelere Google üzerinden üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Sadece sizlere chat ve sohbet hizmeti vermekle kalmayıp tamamen sizlerin günün 7/24 Saat’i güzel bir vakit geçirmeniz için sizlere oyun ve radyo kanallarımızda güzel vakitler sunmaktayız. Oyun kanallarımızıda sizler de diğer yarışmacı kullanıcılarımızla yarışarak bütün puanları toplayabilirsiniz. Topladığınız bu puanlarla her Ay’ın sonunda oyun kanallarında özel yetki ile ödüllendirilmekte, ve oyun Kanal Topic Kanal başlıklarında nickleriniz yazılmaktadır. Hem sohbet hem oyun hem de bunların yanında radyo kanalımızda sizlere canlı bir şekil de hizmet veren radyo Kanal dj arkadaşlarımızın günün 24 saati güzel müziklerle sizlere en iyi ve popüler canlı parçalar sayesin de sizler de sevdiklerinize eş ve dostlarınıza istek parçalar da bulunabilir, sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Seviyeli ve saygın güzel nezih bir ortam da sizler de Türkiye’nin en iyi eğlence ve arkadaşlık odalarımıza giriş yaparak kendinize yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Mobil sohbet sayfamız üzerin de dilediğiniz zaman Cep Telefonlarınızdan da kolay bir şekil de sitemizin sohbet sayfalarına bağlanabilirsiniz. Muhabbet odalarımız üzerin de sizlerin daha iyi ve güzel bir ortamda muhabbet edebilmeniz için sitemiz odalarında ele aldığımız Kanal kurallarımız mevcut. Bu kurallar tamamen kullanıcılarımızın haklarını düşünerek ele alınmıştır. Bu kurallar sizlerin daha iyi bir şekil de güzel sohbet etmeniz için genel kurallar listemize eklenmiştir. Peki nedir bu kurallar diye soracak olursanız;

KacakSohbet.ORG Kanal Kuralları

1- Global #Sohbet ve #Chat kanallarımızda tamamen küfür, argo kötü kelime sözler kullanmak yasaktır.

2- Reklam, siyasi Propaganda, başkalarının haklarına saygısızlık edecek kişilerin girişleri yasaklanmakta.

3- Reklam, saldırı, clone , bot, invite spama yol açacak Botnet, DDOS gibi saldırı girişimlerde bulunmak.

4- Başkalarına ait özel bilgileri (ad soyad, Telefon numarası, ev adres bilgileri) vs. vermek dağıtmak yasaktır.

5- Kanal ortasında Skype Facebook Twitter Telefon numarası vermek dağıtmak yasaklanmıştır.

Bu kurallar sizlerin huzurlu ve kaliteli güvenli güzel bir ortamda sohbet etmeniz için kurallara eklenmiş ve uygulanmıştır. Kanal kurallarına uymayan kullanıcılar öncelikle Kanal yetkili operatör op (@) arkadaşlarımzı tarafından uyarılmakta, uyarılara uymayan kişiler kick+ban komutu uygulanarak sitemiz kanallarında uzaklaştırma cezası uygulanmaktadır.

Sohbet sayfalarımıza giriş yapan kullanıcılarımızın amacı her ne olursa olsun, şunu unutmamanız gerekir, seviyeli ve saygılı bir ortamda sizlere yapılmasını istemediğiniz hal ve hareketleri sizler de başkalarına yapmayınız. Maksat ”Kahve bahane, sohbet şahane olsun” diyerekten sizleri de muhabbet odalarımıza bekliyoruz.

sohbet chat siteleri


Yazar: admin

Görüntüleme: 324 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 09 Ocak 2023

Cevap bırakın

KacakSohbet.Org itibari ile güncellenmiştir.

istanbul Sohbet

,

Ankara Sohbet

,

izmir Sohbet

,

Adana Sohbet

,

Adıyaman Sohbet

,

Afyonkarahisar Sohbet

,

Amasya Sohbet

,

Antalya Sohbet

,

Artvin Sohbet

,

Aydın Sohbet

,

Balıkesir Sohbet

,

Bilecik Sohbet

,

Bitlis Sohbet

,

Bolu Sohbet

,

Burdur Sohbet

,

Çanakkale Sohbet

,

Çorum Sohbet

,

Denizli Sohbet

,

Edirne Sohbet

,

Elazığ Sohbet

,

Erzincan Sohbet

,

Erzurum Sohbet

,

Eskişehir Sohbet

,

Gaziantep Sohbet

,

Giresun Sohbet

,

Gümüşhane Sohbet

,

Hatay Sohbet

,

Isparta Sohbet

,

Mersin Sohbet

,

Kars Sohbet

,

Kastamonu Sohbet

,

Kayseri Sohbet

,

Kırklareli Sohbet

,

Kırşehir Sohbet

,

Konya Sohbet

,

Kütahya Sohbet

,

Malatya Sohbet

,

Manisa Sohbet

,

KahramanMaraş Sohbet

,

Mardin Sohbet

,

Muğla Sohbet

,

Muş Sohbet

,

Nevşehir Sohbet

,

Niğde Sohbet

,

Ordu Sohbet

,

Rize Sohbet

,

Sakarya Sohbet

,

Samsun Sohbet

,

Siirt Sohbet

,

Sinop Sohbet

,

Sivas Sohbet

,

Tekirdağ Sohbet

,

Tokat Sohbet

,

Trabzon Sohbet

,

Uşak Sohbet

,

Van Sohbet

,

Yozgat Sohbet

,

Zonguldak Sohbet

,

Aksaray Sohbet

,

Bayburt Sohbet

,

Karaman Sohbet

,

Kırıkkale Sohbet

,

Batman Sohbet

,

Bartın Sohbet

,

Ardahan Sohbet

,

Yalova Sohbet

,

Karabük Sohbet

,

Kilis Sohbet

,

Osmaniye Sohbet

,

Düzce Sohbet

,

Ağrı Sohbet

,

Bingöl Sohbet

,

Mobil Sohbet

,

Sohbet Siteleri

,

Sohbet Odaları

,

Sohbet Sitesi

,

Muhabbet et

,

Bursa Sohbet

,

Mynet Sohbet

,

Konya Sohbet

,

Eskişehir Sohbet

,

islami Sohbet

,

Dini Sohbet

,

Geveze Sohbet

,

Kelebek Sohbet

,

Zurna Sohbet

,

Almanya Sohbet

,

Hollanda Sohbet

,

Avrupa Sohbet

,

Belcika Sohbet

,

Bizimmekan Sohbet

,

Turk Sohbet

,

Cinsel Sohbet

,

Gay Sohbet

,

Gabile Sohbet

,

Yetişkin Sohbet

,

Evli Sohbet

,

Dul Sohbet

,

Olgun Sohbet

,

Omegla Sohbet

,

Omegle Sohbet

,

Sıcak Sohbet

,

Kameralı Sohbet Odaları

,

webcam sohbet

,

Görüntülü Sohbet

,

Mnogo Sohbet

,

Omegla Sohbet

,

Chatrulet Sohbet

,

Kızlarla Sohbet

,

Online Sohbet

,

Üyeliksiz Sohbet

,

Kolay Sohbet

,

Bedava Sohbet