Chat Sohbet Odaları

Binlerce insanın bir araya geldiği sohbet odalarında sizde yerinizi alın.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Odalari Görüntülü Chat


Sohbet Odalari

Söyleşi Ederken Karşı Tarafın Düşünceleri

İnsanların bizim hakkımızdaki düşünceleri hepimiz için tabi ki önemlidir. İnsanlar tüm toplumsal ilişkilerini karşı tarafın düşüncelerini gözeterek kurar. Sohbetlerde de karşı tarafın düşüncelerine önem vermek hem iyi bir sohbet için gereklidir bununla beraber genel nezaket kurallarına uygun bir davranış olacaktır. Sadece bunu abartarak her sohbetinizi karşı tarafın düşüncelerine gore şekillendirecek olursanız bir süre sonrasında insanların hakkınızdaki düşüncelerinin olumlu olmayacağını belirtmekte de fayda var.

Düşüncelerinize İstikrarlı Olmaya Özen Gösterin

Düşüncelerinizi dile getirirken istikrarlı olmanız insanların sizin hakkınızda pozitif yönde hisler beslemesini sağlar. Bu aşamada belirtilen istikrarlı olmak kavramının diretmek anlamına gelmediğini de belirtmekte fayda var normal olarak. Fikirleriniz elbet mantıklı argümanlar karşısında zaman içerisinde değişiklik izah edebilir. Anlatılmak istenen daha çok, sohbetleriniz esnasında karşı tarafın düşüncelerine gore fikirlerinizin değişkenlik göstermemesidir. Her sohbet ettiğiniz kişinin düşüncesine gore kendi düşüncelerinizi değiştirirseniz ortak tanıdıklarınızla bir araya geldiğinizde sizin herkese farklı mevzuştuğunuzu düşünerek karakteriniz hakkında olumsuz düşüncelere sahip olmalarına neden olursunuz. Karşı tarafın düşüncelerine saygı hissetmek ve düşünceleri nedeniyle tenkit etmemek ile kendi karakterinizi, kendi düşüncelerinizi ona gore şekillendirmek birbirinden çok farklı şeylerdir.

Muhatabınızın Sohbetinizden Keyif almış olduğundan emin Olun

Her zaman söyleşi ettiğiniz kişiyi yakalamayı başarmanız mümkün olmayabilir. Söyleşi esnasında süre süre her iki tarafın da sohbetten aynı derecede keyif alıp almadığını kontrol etmenizde fayda var. Sıkıcı bir sohbetle karşınızdaki insanın daralmasını ve hakkınızda iyi bir izlenim edinmesine engel olmayı istemezsiniz. Sizin ilginizi çeken ve çok coşku verici bulunduğunu düşündüğünüz bir konu diğer taraf için bunaltıcı ve keyif vermekten uzak bir konu olabileceği benzer biçimde rahatsız edici dahi olabilir. Bunu muhatabınızın sohbete katılma oranındaki düşüşten ve ilgisinin başka yönlere kaymaya başlamasından rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Hazzında Bırakmaya Özen Gösterin

karşınızdaki insanı içinde bulunmayı dilemediği boyunda bir sohbete maruz bırakıyor olabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Muhatabınız sizi kırmamak adına sohbetinizi bölmüyor olabilir ancak sizden de bu konuda kendisini anlamanızı bekleyecektir. Uzun sohbetler keyiflidir ancak sohbet tek taraf için keyif verici olmaya başladığı anda bunu fark ederek bitirmek faydalı olacaktır.


Yazar: admin

Görüntüleme: 554 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 01 Ocak 2021

Cevap bırakın

KacakSohbet.Org itibari ile güncellenmiştir.

Kameralı Sohbet Odaları

,

webcam sohbet

,

Görüntülü Sohbet

,

Mnogo Sohbet

,

Omegla Sohbet

,

Chatrulet Sohbet

,

Kızlarla Sohbet

,

Online Sohbet

,

Üyeliksiz Sohbet

,

Kolay Sohbet

,

Bedava Sohbet